KONST / Litografier / Färglitografi 14943245
nr 1494 3245
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 33/85. Färglitografi, bildmått: 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:39:02
100 kr
250 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis